ARTIZAN CLUB Serbest Paylasim PlatformuEdebiyat & KitapArtizan Yazarlar KlübüArtizan YazarlarıPenelope İle Dünya Turu (Moderatörler: fondip, funda_era)Konu: penelope'nin Hikayelerine Yorumlarımız... 0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 ... 244 245 246 247 248 [249] 250 251 252 253 254 ... 270 Aşağı git Yazdır
Gönderen Konu: penelope'nin Hikayelerine Yorumlarımız...  (Okunma Sayısı 294014 defa)
penelope
AŞUREEE
Cool Artiz

« Yanıtla #3720 : 11 Şubat 2013, 01:33:55 »

Merhaba Esen hanım VE forumdan sonra sizi bulmak zor olmadı bu sayfadan da takip edebildiğim için çok mutluyum  hd-21 Aslında farkında olmadan baskı altına aldığımızı hissettiğimden yazmamaya karar vermiştim. Sonra dayanamadım yazmaya karar verdim.Sözü edilen sessiz çoğunluğun içindeyim.
Batu'ya öfkelendiğim işkence yöntemleri araştırdığım o bölümlerden sonra hikayenin devamında olaya Batu açısından da bakınca biraz hak verdim.Netice de o da bu efsane aşkın taraflarından biri.Bizi bu hikayeye bağlayan güçlü bir karakter. Umarım sonu mutsuz bitmez diye içimden geçirsem de ısrarla belirtiyorum ki bu sizin hikayeniz ve sonu siz nasıl isterseniz öyle bitecek.Sadece ben Limon Çiçekleri dendiğinde içim burularak hatırlayacağım bu güzel aşkı.Ama bu hikayenin bana hissettirdikleri değişmeyecek. Yeni bölüm için baskı yapanları da anlayacağınızı umuyorum çünkü bu yoruma bakarak bile öyle hisedeceğinizi biliyorum.Ama inanın benim için farketmez ben zaten rutin olarak günde en az 10 defa kontrol ediyorum yeni bölüm var mı diye. Dolayısıyla bu hikayenin finali de yayın zamanı da tamamen size bağlı ve en ufak bir sitem etmeyi düşünmüyorum.Elbette okumak istiyorum ama siz hazır olunca yayınlandığında daha çok mutlu olacağım.
Ellerinize yüreğinize sağlık diyorum her zaman ki gibi.

merhaba fcn-5)) sizi burada gördüğüme çok memnun oldum, takip etmeye devam ettiğiniz için çok teşekkür ederim fcn-5 Evet hatırladım şimdi, bir ara yorum yazmayacağım artık demiştiniz. Kararınızı değiştirdiğinize çok sevindim, sizin mesajlarınızı hep büyük keyifle okudum çünkü. Güzel sözleriniz için de ayrıca teşekkür ediyorum, umarım gerçekten hak edebiliyorumdur. Ha bir de Batu'ya da hak vermeye başlamanıza cidden mutlu oldum fcn-5) Bir kez daha çok teşekkürler bu hoş mesaj için fcn-5 Bundan sonra da severek beğenerek okumanız ve takip etmeniz dileğiyle fcn-5

Özledim Batum ve Lalemi yaa ama yaaa :(  Ağlarım Ama

merhaba fcn-5 sizi ilk kez görüyorum sanırım, okuduğunuz ve mesaj yazdığınız için çok teşekkür ederim sağolun fcn-5

2 gündür asi-demir yunan adalarında'nın tekrarını okudum..nasıl da özlemişim yazdıklarını...hatta unuttuğum kısımları bile olmuş..çok büyük bir zevkle okudum..tamer bey nasıl tatlı bir baba...?? keşke lemi'de böyle olsaydı diyesim var ama o zamanda limon çiçekleri olmazdı...her hikaye kahramanı yerinde kalsın...
özledim.....

sağolun Ayşe Hanım teşekkür ederim fcn-5 valla öyle bi karakter gerçekte de yok tabii ki, o benim bir tanıdığımdan esinlenilmişti ancak şimdi kendisiyle pek bir samimiyetimiz kalmadı. dolayısıyla benim de o karakterin gerçekliğine olan inancım hiç kalmadı fcn-5 Lemi gibiler daha gerçekçidir belki de fcn-5 teşekkürler tekrar okuduğunuz için fcn-5

hikayenin tam burasında takıldım kaldım bir türlü ilerleyemiyorum maalesef. aslında uzun zamandır yazamadığım için uzun uzun bölümler yazıp öyle ekleyecektim, derya'nın nişanına kadar yazıp eklemek istiyordum ama hem zaman bulamadım hem de bulduğum nadir anlarda da bir türlü yazıp ilerleyemedim. o yüzden yazabildiğim kadarını ekleyeceğim yine. sizleri beklettiğim için çok üzgün ve mahcubum , beklediğinize değecek mi pek bilemiyorum çünkü yazdıklarımdan pek memnun kalmadım. bunu ne zaman dile getirsem nezaketinizden hep "aaa hayır her zamanki gibi çok güzel olmuş vs." dediğiniz için lafı fazla uzatmayacağım , umarım hoşunuza giderek ve severek okursunuz fcn-5 beklediğinize değmediğini düşünürseniz de napalım canınız sağolsun sağlık olsun fcn-5 takip etmeye devam edenlere ve okuyacak olanlara şimdiden çok teşekkürler fcn-5

panci
Çalışkan Artiz
**

« Yanıtla #3721 : 11 Şubat 2013, 01:56:54 »

Esen hanım ;Bugün benim doğum günüm...Ve bugün bana verdiğiniz bu güzel hediyeniz için Teşekkür ederim..))

Figen ::fcn-5)))
Hüma Özgü
Çalışkan Artiz
**

« Yanıtla #3722 : 11 Şubat 2013, 01:57:56 »

Ben Özge canım, ben de burada yazmaya başladım ve yeni bir hesap aldım fcn-5 Bölüm gelmiş çok mutluyummm  tyh-1  hkf-4
polyanna
Çaylak Artiz
*

« Yanıtla #3723 : 11 Şubat 2013, 05:40:24 »

Ohhhhhh en  sonunda okudummm oyle özlemişim ki anlatamam bu yazılarınızı elleriniz dert görmesin  p2m , inanin kaç kere okudugumu bilmiyorum bir ara cidddi ciddi umudu kesmistim Aşkım ama bu hikaye bana ilac gibi geliyor, hayatimiz bu kadar griyken icinde baska renkleerde olun istiyor insan ve vu hikaye mutli bitmez ise bende o griliklerde kalicakmis gibi hissediyorum o kadar cok seviyorim  f0h5  bu arada bolum icin cok cok cok tesekkur ederim kj-4duygulandim b3a2
seda88
Çaylak Artiz
*

« Yanıtla #3724 : 11 Şubat 2013, 10:05:16 »

Esen Hanım, bölüm gelmiş mi diye her zaman ki gibi giriş yaptığımızda bölümleri gördüğümde ne kadar heyecanlandım anlatamam... Batu ve Lale o kadar bütünleşmiş ki benimle tekrar tekrar okuyup onların tekrardan hissetmek beni mutlu ediyor... Artık bunların bu kadar ayrı kalmalarını beni üzüyor... Selin olaya el atsın bir şeyler yapabilir belki ne dersin ... Bu hikaye bence mutlu sonla bitmeyi hak ediyor. Zaten kavuşamayan aşıklar var Selin ile Leon bizimkiler bunlar gibi mutsuz olmasın ne olur duy sesimizi ....
ülkü
Çaylak Artiz
*

« Yanıtla #3725 : 11 Şubat 2013, 10:49:12 »

Esennn hanımmm süpeer, süpeerrr.  hkf-1 yeni gördüm ve okudum bölümleri. Allah'ım uzuuuun upuzun bir aradan sonra bu bölümleri sindirmek lazım .Lenaaa yerim seni Batu gibi inat, dediğim dedik ve maço birine verilebilecek en iyi dersi verip, kendi kendisini sorgulatıyor. Bittim resmen okurken. Batu'nun aynası oldu Lenaaaa. Lale'ye üzülüyorum. İnsanın hatalarına karşılık bir bedel ödemeleri gerekir ama bu kadar ağır bir bedel olmamalı. SELİİN. Kendi çektiklerinin üzerine benzer hataların üstüste yapılmaması ve aşkta gururun biryere kadar olacağını inşallah Lale'ye söyler ve de Lale'yi ikna eder. Batu'yu da Lena ikna ederse belki birbirlerini anlama yoluna giderek biraz yumuşarlarr.BÖLÜMLER İÇİN ÇOOOKKK TEŞEKKÜRLER EDİYORUM. tyh-1  OOOOFFF Esen Hanım kavuşsunlar ne olur gönlüm bunu istiyor.. Tabii ki yazan kaleme karışamam ama bu hikayenin çılgın bir takipçisi olarak da gönlümden geçeni söyleyebirim değil mii? Şimdiden yeni bölümleri heyecanla bekliyorummm. Haberiniz olsun!!!! phk-6
senakazan
Çaylak Artiz
*

« Yanıtla #3726 : 11 Şubat 2013, 12:12:59 »

esen her bölüm yayınlayışında iyi ki de peşinden gelmişim okumaya devam etmişim diyorum çok güzel yazıyorsun benim gibi bi duygu özürlüsünün bile kaşbine dokunuyorsun... fcn-5 Eline sağlık çok güzel yazmışsın her zamanki.gibi hiç mahcup olmana gerek yok inan ki hiç birimiz senin.ne.şartlarda yazdığını bilmiyoruz bekliyoruz sadece fcn-5) Not: Yaaa bunlar ne zaman barışacaaakkk :((((
Gül
Çaylak Artiz
*

« Yanıtla #3727 : 11 Şubat 2013, 12:55:26 »

ğYeni bölümle özlemimiz birazda olsa azaldı, ne güzel yine Lale ve Batu'yu okumak  hk-3 özellikle Lena tarafından bozguna uğratılan Batu'yu okumak. Hem Lena'nın sözleriyle kırılan Batu için üzülüyorum hem de aferin Lena bastır kızım bugüne kadar kimsenin yüzüne vuramadığı gerçekleri söyle Batı'ya diyorum. Haklı iken Lale'ye yaptıklarıyla haksız olduğunu oda gördün bilsin diyorum ama zaten oludukca görüyorum ki Batu zaten bunları biliyormuş, hepsini düşünmüş, hesaplamış. Ama sanırım yinede bu kadar acı vereceğini düşünmemişti, eden bulur deyip Lena'nın Düdük makarnasını es geçemeyeceğim. O bıcırık boyu ile Batuş'a düdük makarnası deyip laf sokuşturan o çenebaz hali bitirdi beni, hepimizin gözdesi olan Lena daha da bir devleşti, Arsuz prensesi değil artık Arsuz kraliçesi fcn-5 Aferin Lena devam  Heyoo

Lale'nin buluştuğu kişinin Beril olacağını tahmin ediyordum ki beni yine ters köşeye yatırdın Esen'cim fcn-5 meğer gelen Selin'miş. Off bu buluşma çok sulu gececek biliyorum, zaten Lale'nin gözyaşları hiç kurumuyordu şimdi birde Selin'le aynı kaderi paylaştıklarından dertler ve gözyaşları katmerlenecek, bir dahaki bölüme hazırlıklı olup mendilimi hazırlıyayım bende, eminim ki bu buluşma hepimizi hüzne boğacak. Umarım yeni bölüm için çok beklemeyiz, sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Ellerine, kalemine ve o güzel yüreğine sağlık canım, öpüldün.
sıcak
Çalışkan Artiz
**

« Yanıtla #3728 : 11 Şubat 2013, 16:26:00 »

Yağmurlu ve soğuk öğleden sonrası eklediğin parça eşliğinde okudum bölümü. İlk önce parça beni benden aldı. Tam bizimkilerin ruh hallerinin notadan çıkan ezgileri. Lale' nin evden çıkamaması, piyonun başında Batu' nun duyamadığı onun için çaldığı parça, kurumuş çiçeklerini sulaması-aslında göz yaşları ile zaten onları sulamıştı-. Batu' nun Lena ile barışma çabaları ve her seferinde başarısız olması. Lenada Lale' yi görmesi ve umudunun her saniye tükenmesi ve ruhunun kararması. Rahatlamak için bir suçlu arayışları...
Lale ile Selin' in konuşması Lale' ye umut ışığı olabilecek mi? Batu Lale' ye nişandan önce bulabilecek mi? Bunlar yanıtını bekleyen sorular. Esencim cevaplar için kendini yorma ve sıkma o an içinde ne geliyorsa yaz. Karakterler senin ve istediğin gibi yön verebilirsin. Mantık, doğru yada yanlış arama. Sana kalbin ve aklın neler yazman gerektiğini kalemine sıfıldayacaktır.
Devamını merakla ve heyecanla bekliyorum.
Ellerine ve yüreğine sağlık, ilham perilerin her daim seninle olsun sende bizimle.
Sevgiyle kalın fcn-5
sevinc74
Çaylak Artiz
*

« Yanıtla #3729 : 11 Şubat 2013, 19:14:56 »

aylardir bu sitedeki hikayeleri takip ediyorum ama ne yazik ki yorum ata bilmiyordum cunki bir turlu kayit yaptiramiyordum.sizin hikaye ile henuz 2 aydir tanisdim ve ona tutuldum.insan bir hikayeyi gece gunduz kac kere okur?ben onla yatip onla gune basliyordum.her gun yb geldimi diye kontrol ediyordum yorum yapamadan arkadaslarin yorumlariyla teselli buluyordum..bu gun yb geldiyine cok sevindim  sansimi bir daha sinamak istedim ve ne hikmetse kayit oldum.oley!!! artik sozlerim yureyimde kalmayacak.sizin hikayeni cok seviyorum.son bolumlerini okurken cok agladim ve gunlerle yureyimden sanki tas asilmis kibi gezdim.lutfen batuyla laleyi yeniden bir araya getirin,bence onlarin aski bir sansi hak ediyor.bolumleriniz upuzun ve hisleri ayrintilari cok guzel veriyorsunuz.yazi diliniz cok akici insan okurken hic sikilmiyor..siz bu isi cok guzel basariyorsunuz.bence bunu ciddi bir ise cevire bilirsiniz.ellerinize yureyinize saglik lutfen yb cabuk gelsin.tesekkurler
GuNeSs
Çaylak Artiz
*

Deliyi adam edemem ama adamı deli ederim! (:

« Yanıtla #3730 : 12 Şubat 2013, 23:56:51 »

Uzun bekleyişin ardından yeni bölüm geldiiiiii veeeee ben büyük açlıkla ve keyifle hikayeyi bugün okuyabildim. (((: Batu'nun bu hallerine çok üzüldüm yahu. :( Her ne kadar Lale'ye biraz çektirmiş olsa da o da onu anlamaya çalışıyor gibi. Lena'nın düdük makarnası muahbbeti ise kopardı beni resmen. :D Çok şirin bir şey ya... ((: Lale'ye gelirsek... Onun ruh hali benim içimi dağlıyor. :( Hemcins oluşumuzdan mı bilmem ama o daha çok etkiliyor beni. Limon çiçeklerini görüp de yaşadığı duygu karmaşası beni benden aldı. :( İyiki vazgeçmedi yine de onlardan. Çünkü onlar, onların Limon Çiçekleri... Ve sonunda arayanın kim olduğunu da öğrendik.. Selin imiş. Bir an yeni bir aksilik çıkacak diye telaşlandım ama neyse ki öyle bir şey olmadı. Ama yine de Lale'nin yeni planlar yapmaya başladığını seziyorum. Lale planlarını uygulamaya geçmeden önce Batu ona yetişse tekrar birlikte olsalar. Gerçi Lale planlarını uygulamaya başlasa bile Batu'ya hayır demez o ayrı bir şey tabi. Tabii olayların bu kadar çabuk düzelip kolayca halledilemeyeceğini bilen -biraz hayalperest- bir okuyucuyum. ((:  Uzun aradan sonra çok iyi geldi bu bölümler. Tabii yine kaleminizin hakkını vererek çok heyecanlı ve merak uyandırıcı bir yerde bırakmışsınız biz okurlara acımayarak. (((:

Dipnot: Hep dediğim gibi ister mutlu sonla bitsin ister mutsuz. Batu ile Lale'nin bende hep ayrı bir yeri var. Onlarla dolu sanal üzerinde ayrı bir dünyam var benim. (: Ve olur da sonunda ikisi birlikte olamazsalar kimseyle de olamasınlar. :D Yalnız ölsünler işte. :D İkisine de müstehak! :D

Herkese hakettiği değeri veriyorum, fazlası zarar biliyorum.
svl.can
Çaylak Artiz
*

« Yanıtla #3731 : 15 Şubat 2013, 01:42:21 »

Sevgili Esen, nihayet Batu'nun ampulu yandi " bu duruma geldikten sonra... kimin baslattiginin ne onemi kaldi...", artik yikici degil yapici bir Batu okuruz insallah...ama dusunuyorum da Lale acisindan mutlu sonla bitecek bir yol goremiyorum- ya Batu'nun ihanetini affedip onunla devam edecek(ask ihaneti affeder mi?!guven olmadn ask olur mu?!), ya da ailesinin "ihanetini" affedip eski hayatina donecek , ya da kendi ayaklarinin ustune basip tek devam edecek bir Lale yaratacak(ama hikaye boyunca o guce sahip biri izlenimi de vermedi ki).... yani sonu hep mutsuzluk....ya da sevgili yazarimiz orta bir yolu bulacaktir elbet, sabirsizlikla bekliyorum.... yuregine, ruhuna, ellerine saglik sevgili Esen!
penelope
AŞUREEE
Cool Artiz

« Yanıtla #3732 : 16 Şubat 2013, 18:48:00 »

hepinize uzun uzun cevap yazmıştım, son bir-iki mesaj kalmıştı sonra bilgisayarı bıraktım, o yüzden oturumum sona ermiş ve yazdığım her şey uçtu gitti :( of çok sinir oluyorum böyle oldu mu ya :( hepinize mesajlarınız için teker teker çok teşekkür ediyorum, bunca zaman sonra hala okuyup yorumladığınız için çok şanslıyım çok sağolun gerçekten fcn-5 doğal olarak bunca zaman sonra sıkılıp takip etmeyi bırakan çok var biliyorum o nedenle hala okumaya devam eden ve zaman ayırıp mesaj yazan herkes benim için artık daha da kıymetli fcn-5 çok teşekkür ederim hepinize. şimdi genel bi cevap yazıcam, ayrı ayrı yazamadığım için de özür diliyorum umarım mazur görürsünüz :(

panci, doğumgünününüz kutlu olsun fcn-5

seda88, çok teşekkürler okuduğunuz için fcn-5

pollyanna, teşekkür ederim güzel mesajınız için fcn-5

ülkü-fatih, çok teşekkürler fcn-5

Gül, çok eşekr bir mesaj yazmışsın bayıldım fcn-5 çok teşekkür ediyorum fcn-5

Hüma Özgü, tanıştığımıza çok memnun oldum yeni hikayeniz hayırlı olsun fcn-5 ben de okumaya çalışacağım fcn-5

senakazan, teşekkür ederim anlayışınız için fcn-5 duygularınıza haksızlık ettiğinizi düşünüyorum ayrıca  fcn-5 çok teşekkürler takip ettiğiniz için fcn-5

sıcak, çok teşekkür ederim her zamanki gibi çok incesin yine fcn-5

sevinç74, o kadar güzel şeyler yazmışsınız ki beni mahcup ettiniz fcn-5) bunca zaman sonra yeni bir okuyucu görmek o kadar güzel ki... mesajınızı gördüğüme gerçekten çok sevindim fcn-5 zaman ayırıp mesaj yazdığınız için de ayrıca teşekkür ederim fcn-5 umarım bundan sonraki bölümleri ağlamadan okursunuz! fcn-5 inanın ben de daha neşeli şeyler yazmak istiyorum ama bulaştım artık bi kere hikaye bu yöne girdi bi kere fcn-5 çok teşekkür ederim övgü dolu sözleriniz için fcn-5 bundan sonraki bölümleri de severek okumanız dileğiyle... fcn-5

Güneş, çok teşekkürler fcn-5) Lale'yi yazarken ben de üzülüyorum, artık daha fazla üzülmesin ağlamasın istiyorum fcn-5 ama neyse artık eskisine göre daha az ağlıyor sayılır di mi fcn-5 Lena'yı ben de çok severek yazıyorum, sizlerin de böyle düşünüyor olması çok hoşuma gidiyor sağolun fcn-5 lalee'nin bir planı var mı yok mu sonraki bölümlerde ortaya çıkacak inşallah fcn-5 çok teşekkür ederim okuduğun için Güneş fcn-5

Sevil, çok teşekkürler bu güzel mesaj için fcn-5 ama neden Lale'yi güçsüz biri olarak görüyorsunuz siz de ya fcn-5 sanırım okuyan çoğu kişi böyle düşünüyor ama ben yazarken ren başında böyle bir iizlenim vermek istememiştim aslında. neden böyle oldu bilemiyorum, demek ben bir şeyleri yanlış ifade ettim fcn-5 ama ben Lale'nin öyle bir karakter olduğunu düşünmüyorum fcn-5 bnu sizlere yansıtamadıysam benim kusurum olmuş, affedin fcn-5) çok teşekkür ederim okumaya devam ettiğiniz için! fcn-5

yagmur38
Çaylak Artiz
*

« Yanıtla #3733 : 16 Şubat 2013, 19:39:45 »

inanmıyoruuummmmm yeni bölüm gelmişş çok sevindim esen ellerine sağlık çokta güzel birbölüm olmuş yaa bende çoktandır girmiyodum ne yalan söylryim umudumuda kesmiştim fcn-5fcn-5fcn-5  ama yeni bölümü görüncede acayip sevindim yaaa en sonundada kiminle buluşacağını öğrenmiş olduk aslında ben diğer bölümde tahmşn ettim selinlemi acaba dedim sonrada selinin istanbulda olduğu aklıma geldi o olamaz ama felan demiltim ama demekki selin iskenderuna gelmişşş herzamanki gibi çok heycanlı bi yerde bırakmışın fcn-5fcn-5 ellerine sağlık esen yeni bölümü merakla bekliyo olacağım
sevinc74
Çaylak Artiz
*

« Yanıtla #3734 : 19 Şubat 2013, 13:34:14 »

sevgili esin!cevabin icin  tesekkurler!bakude simdi leysan yagiyor.disaridaki hava adamin icini karartiyor.tipki laleyle batunun simdiki ruh hali gibi.ama bir umut var ki,artik ilk bahara yaklasiyoruk.gunes yeniden parlayacak ve her yan gul ciceye yesilliye burunecek.ne dersin.batuyl lalenin bir umutu varmi?onlarin limon cicekleri de acacakmi?limonlar cicekleyende lale geri doneceyine soz vermisti....bu gun de her sabah oldugu kibi ilk is yb geldimi diye kontrol ettim ve offf....lutfen hikayenizi bu kadar seven bizler icin bir guzellik yapib her hafta yb vere bilirmisiniz? f0h5tesekkurler
Sayfa: 1 ... 244 245 246 247 248 [249] 250 251 252 253 254 ... 270 Yukarı git Yazdır 
 ARTIZAN CLUB Serbest Paylasim PlatformuEdebiyat & KitapArtizan Yazarlar KlübüArtizan YazarlarıPenelope İle Dünya Turu (Moderatörler: fondip, funda_era)Konu: penelope'nin Hikayelerine Yorumlarımız... « önceki sonraki »
Gitmek istediğiniz yer: